پیوستن به ما

نیروی انسانی بزرگترین سرمایه ما است، به جمع موفق‌ها بپیوندید!

جهت شکوفایی خلاقیت‌ها، توان‌مندی‌ها و اثبات آموخته ها و تجارب خود، هر لحظه فرصت پیوستن به ورانگر و همکاری با اولین و بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی برای شما وجود دارد. بنا به گستردگی فعالیت‌ها و دپارتمان های مختلف، دانش‌آموختگان، متخصصان، افراد کارآمد، توانمند و پر انگیزه، می‌توانند دانش و پشتکار خود را در محیطی پویا و دوستانه به کار گرفته و با امنیت شغلی مسیر رشد خود را از سطح کارشناس به سطح مدیر طی کنند .
همکاری با ورانگر بعنوان شرکت پیشرو در حوزه نرم افزار صنعت پخش، مزایا و امتیازات و ویژگی‌های خاص خود را دارد. تجربه‌ی ارزشمند مشاورین و مدیران ارشد ورانگر در حوزه نرم افزار و همچنین صنعت پخش و فروشگاهی و همچنین استقرار محصولات در سازمان های بزرگ پخش مویرگی و فروشگاه های بزرگ، موجب شده تا محیطی بسیار پرتلاش و پر جنب و جوش را برای کارکنان مهیا سازد.
ورانگر نیروی انسانی فعال خود را به عنوان مهمترین و با ارزش ترین عامل موفقیت و بخشی از پایه های اساسی رشد و تعالی خود می داند. شفافیت و صمیمت میان کارکنان در کنار رعایت منشور اخلاقی و همچنین جدیت در کار محیطی را فراهم آورده که در آن تشویق کارکنان به پیشرفت و تسلط بر دانش روز و شایسته‌سالاری محترم شمرده میشود .

نیروی انسانی بزرگترین سرمایه ما است، به جمع موفق‌ها بپیوندید!

اگر هنوز با روحیه و سخت کوش هستید و فکر میکنید شرایط زیر را دارید می توانید به خانواده ورانگر بپیوندید

  • توانمندی در برنامه ریزی و پیشبرد امور تا حصول نتیجه 
  • توانایی انجام کار گروهی و هماهنگی با تیم
  • تمایل و تلاش بالا در ارتقای سطح علمی و کسب دانش مرتبط با حوزه‌ی فعالیت
  • برخورداری از روحیه احترام به مشتری و تحمل فشار کاری زیاد
  • تسلط به کار با نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی و استفاده از خلاقیت و چابکی در حل مسائل
  • آشنایی مناسب با زبان انگلیسی

فرصت های شغلی در ورانگر

لطفا با توجه به تخصص و علاقه مندی خود و همچنین فرصت های شغلی موجود ، فرم زیر را تکمیل کنید :

  • کارشناس برنامه نویسی پایگاه داده: تمام وقت، مسلط به SQL Sever، دارای حداقل 3 سال سابقه کار 
  • کارشناس پشتیبانی نرم افزار و استقرار : مسلط به SQL Sever، آشنا به مفاهیم پایه حسابداری و نرم افزارهای مالی ، آشنا با نرم افزارهای تخصصی پخش مویرگی و فروشگاهی ،ترجیحا دارای مدرک مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)