درباره ورانگر

ورانگر در یک نگاه

امروزه با توجه به رشد سریع فناوری در صنایع مختلف و شرایط اقتصادی حاکم بر تجارت جهانی، سازمان هایی توانایی عرض اندام در عرصه رقابت را دارند که با یک برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه از تمامی منابع خود در راستای دستیابی به اهداف راهبردی سازمان استفاده نمایند و با طبقه بندی اطلاعات در زمینه های مختلف کسب و کار امروزی همچون مدیریت فناوری اطلاعات، بخش بندی بازارهای هدف، توجه به اقتصاد خرد و کلان، با رویکردی قانونی در زمینه های مختلف و ... در جهت نیل به اهداف سازمان خود از فناوری روز برای پردازش و مدیریت اطلاعات موجود بهره جویند. 
از این رو؛ گروه ورانگر از سال 1380، در پرتو الطاف الهی و توانمندی نیروهای نخبه و دانش آموخته از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و همچنین بهره گیری از متخصصین و مشاورین باتجربه در صنعت پخش به منظور پوشش دهی خلاء بازار نرم افزاری کشور در این عرصه موفق به ارایه رسمی پیشرفته ترین راهکارهای توسعه فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی خود شد به گونه ای که در این حوزه اولیـن، بزرگترین و معتبـرترین تولیـدکننده ای است که نرم افـزارهای یک پارچه و تخصصی خود را در بسیاری از سازمان های بزرگ پیاده سازی و اجرا نموده است. در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از تجربیات و روش های گوناگون بزرگان صنعت پخش موفق به ارایه راهکارهایی بهینه شده که نتیجه آن حضوری مستمر در این صنعت بوده است. حضوری کارا ، ماندگار و اثر بخش با اختصاص بیش از 10.000 نسخه نرم افزار آنلاین برروی تبلت و موبایل، برخورداری از 600 مشتری فعال با 3000 حوزه توزیع و فروشگاه و 120 کارشناس نرم افزار.

 

0

حوزه توزيع و فروشگاه

slash 0

کارشناس نرم افزار

slash 0

مشتری فعال

slash 0

نسخه انلاين تبلت و موبايل

درباره ورانگر

گروه ورانگر؛ اولین و معتبرترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی در حوزه پخش، متمایزترین محصولات و خدمات را به بسیاری از بزرگان صنعت مذکور ارایه نموده است. 
محصولات متفاوت با امکانات مورد نیاز روز در این بازار و خدمات متمایز در ارایه و استقرار، جذابیت استفاده هرچه بیشتر محصولات و خدمات را برای مشتریان میسر ساخته است. پراکندگی حوزه های تحت پوشش، شعب، نمایندگان و ارتباط آنلاین با مرکز توزیع و پخش، همواره مشکلات و معضلات گوناگون ارتباطی در این صنعت را تشدید و دغدغه های مدیریتی بسیاری را ایجاد نموده است ...

ادامه مطلب

مدیران ورانگر

اعضای هیات مدیره

آرمان فضلی

آرمان فضلی

رییس هیات مدیره

دارای مدرک دکتری علوم مدیریت از دانشگاه University of Bordeaux IV .France فرانسه و از سال 1381 فعالیت خود را در ورانگر آغاز کرده است.

علیرضا شیعه دوست

علیرضا شیعه دوست

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی تهران و از سال 1380 فعالیت خود را در ورانگر آغاز کرده است.

هومن احمدی

هومن احمدی

عضو هیئت مدیره

دارای مدرک مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران و از سال 1393 فعالیت خود را در ورانگر آغاز کرده است.

برخی مشتریان ما

سال ها همراهی بزرگان صنعت پخش افتخار ماست.

با ما در تماس باشید