درباره ورانگر

ورانگر در یک نگاه

امروزه با توجه به رشد سریع فناوری در صنایع مختلف و شرایط اقتصادی حاکم بر تجارت جهانی، سازمان هایی توانایی عرض اندام در عرصه رقابت را دارند که با یک برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه از تمامی منابع خود در راستای دستیابی به اهداف راهبردی سازمان استفاده نمایند و با طبقه بندی اطلاعات در زمینه های مختلف کسب و کار امروزی همچون مدیریت فناوری اطلاعات، بخش بندی بازارهای هدف، توجه به اقتصاد خرد و کلان، با رویکردی قانونی در زمینه های مختلف و ... در جهت نیل به اهداف سازمان خود از فناوری روز برای پردازش و مدیریت اطلاعات موجود بهره جویند. 
از این رو؛ گروه ورانگر از سال 1380، در پرتو الطاف الهی و توانمندی نیروهای نخبه و دانش آموخته از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و همچنین بهره گیری از متخصصین و مشاورین باتجربه در صنعت پخش به منظور پوشش دهی خلاء بازار نرم افزاری کشور در این عرصه موفق به ارایه رسمی اولین و پیشرفته ترین راهکارهای توسعه فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی گردید به گونه ای که در این حوزه؛ اولین، یزرگترین و معتبرترین تولیدکننده ای است که نرم افزارهای یک پارچه تخصصی محصول خود را در بسیاری از سازمان های بزرگ پیاده سازی و اجرا نموده است. در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از تجربیات و روش های گوناگون بزرگان صنعت پخش؛ موفق به ارایه راهکارهایی بهینه و در نتیجه حضوری مستمر در این صنعت گردیده است. حضوری کارا و اثر بخش با دارا بودن 10.000 نسخه آنلاین تبلت و موبایل، 600 مشتری فعال، 120 کارشناس نرم افزار و 3000 حوزه توزیع و فروشگاه:

 

0

حوزه توزيع و فروشگاه

slash 0

کارشناس نرم افزار

slash 0

مشتری فعال

slash 0

نسخه انلاين تبلت و موبايل

درباره ورانگر

گروه ورانگر؛ اولین و معتبرترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی در حوزه پخش، متمایزترین محصولات و خدمات را به بسیاری از بزرگان صنعت مذکور ارایه نموده است. 
محصولات متفاوت با امکانات مورد نیاز روز در این بازار و خدمات متمایز در ارایه و استقرار، جذابیت استفاده هرچه بیشتر محصولات و خدمات را برای مشتریان میسر ساخته است. پراکندگی حوزه های تحت پوشش، شعب، نمایندگان و ارتباط آنلاین با مرکز توزیع و پخش، همواره مشکلات و معضلات گوناگون ارتباطی در این صنعت را تشدید و دغدغه های مدیریتی بسیاری را ایجاد نموده است ...

ادامه مطلب

مدیران ورانگر

اعضای هیات مدیره

برخی مشتریان ما

سال هاست بزرگان صنعت پخش با ما هستند.

با ما در تماس باشید