همکاران تجاری

ورانگر بنا ماهیت وجودی خود همواره سعی نموده به عنوان مشاور تخصصی در صنعت فروش و پخش مویرگی، در کنار بزرگان این صنعت قرارگیرد، از این رو در صدد بوده تا اکثر نیازهای مشتریان را در مرحله اول شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام نماید. جهت پاسخگویی به این نیازها ورانگر بصورت مستقیم اقدام نموده و یا از توان و پتانسیل مجموعه ها، سازمان ها و یا شرکت های متخصص استفاده خواهد نمود.
به همین جهت همکاران تجاری نقش موثری در تکمیل و توسعه محصولات و یا خدمات ورانگر را دارند. برخی از همکاران تجاری ورانگر بشرح ذیل و به اختصار معرفی می گردند.


شرکت ارتباطات کنترل فراگستر

در فرایندهای پخش مویرگی تجمیع اطلاعات ردیابی ناوگان پخش، پرسنل، فروش و تجهیزات PDA بسیار مهم است. تولید گزارش های مبتنی بر اطلاعات مکانی دریافت شده و ترکیب اطلاعات فروش و مشتریان به همراه اطلاعات موقعیت جغرافیایی بمنظور مدیریت بهینه پرسنل و ناوگان، ارزیابی فروش و مشتریان بر اساس اطلاعات GIS شهری نیز دیگر مقوله مهمی است که مجموعه های پخش را در توسعه سهم بازار یاری می سازد.
شركت ارتباطات كنترل فراگستر به عنوان همکار تجاری ورانگر و نماينده فني شرکت های Satamatics، SecTrack Global و TISSAN در ايران كليه خدمات مذکور و مورد نياز كاربران، راه‌حل جامع ™sTrackMaster و ™mTrackMaster اعم از نرم‌افزاري و سخت‌افزاري را بر عهده دارد.
اطلاعات تماس با شرکت ارتباطات کنترل فراگستر:

  • تلفن: 88172350-021
  • وب سایت: www.ecf.ir
  • کارشناس مربوطه: آقای افکار


شرکت بستوک

بستوک به عنوان یکی از نمایندگان رسمی فروش سازمانی تبلت های سامسونگ با گارانتی معتبر است که ارتباط مستقیم آن با بیمه ایران باعث گردیده تا به بنام تأمین کننده سخت افزار و تبلت مخاطب بسیاری از سازمان های بزرگ شود. از این رو تفاهم نامه همکاری مشترک بستوک و ورانگر ایجاد گردید که ضمن تامین موارد مورد نیاز سازمان ها و مجموعه های پخش، منافع دو طرفه ای را برای بستوک و خریدار پدید آورد.
بستوک ضمن تامین قطعات با تیراژ بالا در کمترین زمان ممکن، ضمن پاسخگویی مستقیم به مشتری درخصوص گارانتی محصولات، آن را بیمه و با نازلترین قیمت بازار در دسترس با شرایط خاص در اختیار سازمان ها قرار خواهد داد.
ورانگر بستوک را بعنوان همکار تجاری تلقی نموده و بر اساس تجربه موفق معرفی به مشتریان آن را به متقاضیان پیشنهاد می نماید. بدیهی است کلیه فرایندهای مختلف مالی و ... از طریق تعامل طرفین رفع و رجوع خواهد شد و ورانگر هیچگونه دخالتی در این خصوص نخواهد داشت.
اطلاعات تماس با شرکت بستوک:

  • تلفن: 9-88100668-021
  • وب سایت: www.bestook.com
  • کارشناس مربوطه: آقای کاروانسرایی

سال ها همراهی بزرگان صنعت پخش افتخار ماست.

با ما در تماس باشید