راهکار عمده فروشی و بنکداری

این راهکار برای شرکت های پخشی که همزمان لاین عمده فروشی و بنکداری دارند و کالا را بصورت عمده عرضه می‌کنند مناسب است

نرم افزار عمده فروشی (بنکداری)

اگر می‌خواهید درباره نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) و ارتباط آن با شرکت‌های پخش بیشتر بدانید، این مقاله برای شماست. شرکت‌های پخش دیگر نمی‌توانند به‌ شکل سنتی اداره شوند و مدیریت آن‌ها به این شیوه مشکلاتی زیادی را پدید خواهد آورد. از این ‌رو سیستم‌های مختلفی به ‌روی کار آمده تا بتواند از پیچیدگی کار آن‌ها بکاهد. همراه ما باشید تا بیشتر درباره این موضوع صحبت کنیم.

منظور از فروش و پخش مویرگی چیست؟
نرم افزار حمده فروشی

منظور از فروش و پخش مویرگی چیست؟

پیش از این که بخواهیم به نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) بپردازیم باید خود مفهوم پخش مویرگی را بررسی کنیم. در این شیوه ما با حذف واسطه‌ها روبه‌رو هستیم. کالا یا خدمات در پخش مویرگی به‌صورت مستقیم در اختیار خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

توزیع گسترده محصول هدف این شیوه از پخش است که در سطوح مختلفی مثل پخش سراسری، منطقه‌ای، استانی و محلی صورت می‌گیرد. پخش مویرگی به‌شدت در بازاریابی موثر بوده و اگر اصولی اجرا شود تاثیرات مثبت زیادی را به‌ همراه خواهد داشت.

بنکداری ورانگر

یک شرکت پخش چه وظایفی دارد؟

شرکت پخش تنها هدفش این است که محصولاتش را بدون واسطه و در سریع‌ترین زمان ممکن به ‌فروش برساند. این فرایند پیوسته همان پخش مویرگی است. شرکت‌های پخش بر این اساس 4 وظیفه اصلی را عهده‌دار هستند که در ادامه آن‌ها را بیشتر به شما توضیح خواهیم داد.

  • انبارکردن کالاها از مسئولیت‌های شرکت پخش

  • دریافت سفارش توسط شرکت پخش

  • تحویل کالا به‌دست شرکت پخش

  • انجام تسویه‌حساب‌های شرکت پخش

یک شرکت پخش چه وظایفی دارد؟

انبارکردن کالاها از مسئولیت‌های شرکت پخش

اولین مسئولیت هر شرکت پخش باید انبار محصولاتش باشد. در فروش عمده نیز اهمیت انبارداری بسیار بالاست. محصولات در حجم بالا خریداری می‌شوند و باید در انبار نگه‌داری شوند تا در زمان پخش مورد استفاده قرار بگیرند. نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) در این زمینه نیز می‌تواند به شما کمک شایانی کند.

اگر سیستم انبارداری به‌ شکل سنتی ادامه پیدا کند احتمال بروز خطا در چنین سیستمی بسیار بالا خواهد رفت. سیستم‌های دستی و سنتی خطاپذیر هستند، در حالی‌ که نرم‌افزار می‌تواند همه‌چیز را بر اساس نظم پیش ببرد و احتمال خطای محاسباتی را به صفر برساند.

دریافت سفارش توسط شرکت پخش

نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) در این زمینه هم می‌تواند خدمات شایانی را به شما ارائه دهد. ثبت سفارش یکی از مهم‌ترین وظایف شرکت‌های پخش است. وظایف مربوط به این مورد را معمولا ویزیتور‌ها انجام می‌دهند و شیوه سنتی و دستی برای اجرای آن دارند.

در حالی‌ که اگر این مراحل به مکانیزه اجرا شود، حجم کار تا حد زیادی کم خواهد شد و دقت نیز بالا خواهد رفت. زمانی که فرایند ثبت سفارش ما مکانیزه باشد، دیگر فرقی ندارد که چه حجم ثبت سفارش دارید. در هر حجمی می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی مدیریت کنید و یک‌جا تمامی فرایند‌های مربوط به این دسته را بررسی کنید.

تحویل کالا به‌دست شرکت پخش

در شرکت‌های پخش ما با 2 شیوه تحویل سرد و گرم کالا رو‌به‌رو هستیم. در پخش گرم محصول به ‌طور مستقیم پس از مراجعه ویزیتور تحویل داده خواهد شد. اما در تحویل سرد فرایند پیچیده‌تر است و توزیع‌کننده نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند. اهمیت نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) نیز در همین پخش مشخص می‌شود.

پخش سرد نیازمند وجود سیستم جامعی‌ است که بتوان از طریق آن مدیریت بهتری بر فرایند تحویل کالا داشت. سیستمی که از آن نام بردیم می‌تواند چنین شرایطی را فراهم کند و موارد متعددی مثل تیم راننده، کارکنان و حتی صورت‌حساب‌ها که در بخش بعدی قصد بررسی‌اش را داریم، مدیریت کند.

انجام تسویه‌حساب‌های شرکت پخش

یکی دیگر از وظایف مهم شرکت‌های پخش وصول مطالبات و حسابداری جریان‌های مالی شرکت است. نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) به‌ سبب نرم‌افزاربودنش می‌تواند با دقت بسیار زیادی این فرایند‌ها را پیش ببرد. بدون این‌که نگرانی از این بابت داشته باشید که ممکن است خطایی انسانی در فرایند محاسبه حساب‌ها رخ دهد.

حسابداری و امور مالی از مهم‌ترین بخش‌های شرکت‌های توزیع هستند و وصول مطالبات نیز از آخرین وظایفی است که یک شرکت توزیع برعهده دارد. شما می‌توانید خیلی راحت امور حسابداری خود را به ‌دست نرم‌افزار بسپارید و نگرانی از بابت هیچ‌چیز نداشته باشید.

نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) چه کاربردی دارد؟

عمده‌فروشی‌ها بخش بزرگی از شرکت‌های توزیع را تشکیل می‌دهند. ساختار آن‌ها به‌ شکلی است که ثبت کالا در آن‌ها و تحویل اهمیت زیادی دارد. در سیستم‌های فروش عمده تحویل معمولا به‌شکل سرد انجام خواهد شد. ازاین‌رو وجود نرم‌افزاری که بتواند تمام سیستم فروش را مدیریت کند و فرایند تحویل را زیر نظر بگیرد، به‌شدت برای شرکت‌های توزیع حائز اهمیت است.

در حالی ‌که امروز همه شرکت‌ها سعی دارند به سیستم‌های روز دنیا متصل شوند تا بتوانند از طریق آن‌ها سامان‌بخشی اصولی داشته باشند، شما نیز می‌توانید از نرم‌افزار مخصوص پخش عمده‌فروشی ورانگر استفاده کنید و به جمع شرکت‌های نوین و مکانیزه بپیوندید.

چرا باید از نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) استفاده کرد؟

با استفاده از این نرم‌افزار تمامی مراحل پخش از سفارش‌گیری تا تسویه‌حساب به‌شیوه مدرن و مکانیزه انجام خواهد شد. یکی از مهم‌ترین مسائل در پخش و فروش مویرگی حسابداری است که حالا با استفاده از این سیستم می‌تواند سریع و بدون خطا صورت بگیرد. شما می‌توانید به‌کمک این نرم‌افزار به اطلاعات به‌روز دسترسی داشته باشید و رابطه خود با مشتریان را بهبود ببخشید.

وقتی از مشتریان اطلاعات کاملی داشته باشید و مصرف‌کنندگان را بشناسید، می‌توانید از این اطلاعات برای برقرار ارتباط بهتر با آن‌ها کمک بگیرید. ازطرفی استفاده از این نرم‌افزار به افزایش بهره‌وری در سازمان شما کمک شایانی خواهد کرد. یکی دیگر از مزیت‌های مهم آن نظارت بر عملکرد کارکنان است که از انبارداری تا خروج محصول را شامل می‌شود.

جمع‌بندی

در این مقاله به بررسی وظایف مختلف شرکت‌های پخش و نقش نرم افزار عمده فروشی (بنکداری) در افزایش بهره‌وری آن‌ها پرداختیم. این پلتفرم قابل اطمینان است و می‌تواند نیاز‌های یک شرکت پخش را از زمان ثبت کالا تا تحویل و تسویه‌حساب مدیریت کند.

با استفاده از آن می‌توان بر کارکنان نظارت بهتری داشت و با سایر شعبه‌ها ارتباط گرفت. مهم‌ترین مزیت آن برای شرکت‌هایی که عمده‌فروش هستند این خواهد بود که در تحویل سرد می‌توانند مدیریت بهتری بر ثبت و تحویل کالاها داشته باشند. از شما نیز ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم از این مطالب بیشترین استفاده را کرده باشید.

از ما سوال بپرسید!

اگر تمایل به دریافت مشاوره یا برگزاری نشست کارشناسی دارید، سپاس‌گزار خواهیم بود اگر فرم پیش‌روی را تکمیل فرمایید تا در زودترین هنگام با شما تماس بگیریم.