راهکار ورانگر در صنایع ابزارآلات

در این صنعت تعدد و تنوع کالا بسیار بالا است و میبایست پردازش اطلاعات در سیستم و همچنین در بخش گزارش گیری و گزارش دهی بسیار بالا باشد تا بتوان در مدت زمان کوتاهی به اطلاعات در بازه های زمانی بزگ دست یافت همچنین امکان دسته بندی کالا بصورت داینامیک فراهم است.

راهکارهای صنایع ابزارآلات

در این صنعت تعدد و تنوع کالا بسیار بالا است و میبایست پردازش اطلاعات در سیستم و همچنین در بخش گزارش گیری و گزارش دهی بسیار بالا باشد تا بتوان در مدت زمان کوتاهی به اطلاعات در بازه های زمانی بزگ دست یافت همچنین امکان دسته بندی کالا بصورت داینامیک فراهم است.

ابزارآلات

ابزارآلات را می‌توان یکی از بهترین و محبوب‌ترین محصولاتی دانست که از بازار فروش خوبی برخوردار هستند. امروز یکی از اساسی‌ترین کالاهایی که در فروشگاه‌ها به مشتریان عرضه می‌شود، انواع محصولات صنعتی است. به‌طور مثال، دریل‌ها و اره‌ها از مهم‌ترین این کالاها به‌حساب می‌آیند و می‌توانند کاربردهای زیادی را به شما ارائه دهند.

فروش این کالاها کمی چالش‌برانگیز بوده و نیازمند انجام امور مختلف است، زیرا برندهای زیادی دراین‌زمینه فعالیت می‌کنند که موجب افزایش تنوع مدل‌ها شده‌اند. همراه ما باشید تا در ادامه این مقاله بهترین روش برای فروش این محصولات را به شما معرفی کنیم و مزایای آن را نیز توضیح دهیم.

ابزارآلات چه نوع کالاهایی هستند؟

یکی از مهم‌ترین کالاهایی که می‌توانید در فروشگاه‌های مختلف خریداری کنید محصولات صنعتی هستند. ابزارها از مهم‌ترین کالاها در هر صنعتی هستند که کاربردهای گوناگونی دارند. در واقع بدون استفاده از این محصولات نمی‌توانید به‌راحتی امور مختلف را انجام دهید.

به‌طور مثال، اره یکی از مهم‌ترین کالاهایی است که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرد. اره‌ها می‌توانند با استفاده از مدل‌های مختلف خود جنس‌های مختلف مانند فلز، سنگ یا چوب را با سرعت‌های متفاوت برش دهند یا مثلا دریل‌ها نیز می‌توانند این متریال‌ها را سوراخ کنند.

مهم‌ترین انواع ابزارآلات

برای اینکه بتوانید بهترین محصولات و کالاهای صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، باید برندهای مختلفی که در این صنعت وجود دارند را بشناسید. از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌هایی که ابزارهای باکیفیت و خاصی را تولید می‌کنند می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد:

 • بوش

 • ماکیتا

 • دیوالت

 • رونیکس

 • آروا

 • هیوندای

 • باس

 • ایکس کورت

باید این نکته را هم بدانید که قیمت هرکدام از این برندها به‌دلیل کیفیت و شهرت‌شان تفاوت‌های بسیار زیادی با یکدیگر دارد.

چطور باید ابزارآلات را به فروش رساند؟

سوالی که دررابطه‌با این محصولات پیش می‌آید این است که چطور باید آن‌ها را به‌فروش برسانیم. در پاسخ باید گفت که فروش این ابزارها در مغازه‌ها یا فروشگاه‌ها راحت است؛ اما اگر بخواهید شرکت پخشی بزرگ برای این کار اختصاص دهید، باید بدانید که چالش‌های فراوانی پیشروی شما است.

تنوعی که در هرکدام از ابزارها وجود دارد، بسیار زیاد است و هر مدل به زیر مجموعه‌های خاصی تقسیم‌بندی می‌شود. به همین دلیل باید از نرم‌افزارهای قوی برای این کار کمک بگیرید تا دسته‌بندی و فروش را برای شما راحت‌تر کنند.

چالش‌های فروش ابزارآلات

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، فروش این محصولات چالش‌هایی را به‌همراه دارد. بهتر است با این چالش‌ها آشنایی داشته باشید تا بدانید که چگونه باید با آن‌ها دست‌وپنجه نرم کنید. از مهم‌ترین این چالش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسته‌بندی این محصولات به‌دلیل تنوع مدل‌ها و فراوانی مشخصات فنی بسیار سخت و زمان‌بر است.
 • باید تمامی اطلاعات را به‌دقت از کاتالوگ محصولات مطالعه کرده و در صفحه اطلاعات محصول وارد کنید.
 • قیمت هر کالا ممکن است نسبت به کوچک‌ترین مشخصه فنی متفاوت شود.

کاربردهای نرم افزار مدیریت فروش ورانگر برای فروش ابزارآلات

یکی از بهترین ابزارهایی که می‌توانید به‌کمک آن به‌راحتی محصولات صنعتی را به‌فروش برسانید، نرم‌افزار مدیریت فروش و پخش مویرگی ورانگر است. این برنامه را می‌توان از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها درزمینه فروش این کالاها دانست. این کاربردها به‌شکل زیر هستند:

یکی از مهم‌ترین کاربردهایی که با استفاده از نرم‌افزار فروش ورانگر نصیب شما می‌شود، دسته‌بندی راحت‌تر این کالاها است. همان‌طور که بارها در این مقاله اشاره کردیم، این محصولات نیازمند دسته‌بندی‌های دقیقی برای فروش هستند.

به‌طور مثال، برخی از مشتریان حرفه‌ای به‌دنبال دریل‌هایی با توان مشخص هستند؛ به همین دلیل باید برای هرکدام از توان‌های دریل، یک دسته جداگانه قرار دهید. این کار با استفاده از نرم‌افزار ورانگر بسیار ساده‌تر خواهد شد. می‌توانید برای هرکدام از ویژگی‌های کالا دسته‌های جداگانه قرار دهید.

از دیگر کاربردهایی که با استفاده از نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر درزمینه کالاهای ابزارآلات نصیب شما می‌شود، ثبت و دسته‌بندی کالاها به‌صورت داینامیک است. در برخی از سیستم‌های شرکتی شما می‌توانید تنها مشخصات فنی خاص و دسته‌بندی‌های ازپیش‌تعیین‌شده‌ای داشته باشید.

همچنین این کار باعث محدودشدن داده‌ها و دسته‌بندی نیز می‌شود. اما در نرم‌افزار ورانگر به این شکل نخواهد بود. شما می‌توانید نسبت به نیاز خود و هر ویژگی که محصول دارد، مشخصاتی خاص اضافه کنید و دسته‌بندی‌های مورد نیاز را نیز قرار دهید.

برای اینکه بتوانید به‌راحتی این محصولات را به‌فروش برسانید، باید در فروش آن‌ها از سیستم‌های گزارش‌گیری کمک بگیرید. ازآن‌جایی‌که دسته‌بندی‌های گوناگونی برای این کالاها قرار دارد، سرعت ثبت سفارش و گزارش‌گیری امکان دارد با کمی تأخیر مواجه شود؛

اما درصورتی‌که از برنامه مدیریت فروش ورانگر استفاده کنید، با چنین مشکلاتی روبه‌رو نخواهید شد. سیستم مدیریت ورانگر سرعت بسیار بالایی دارد و می‌تواند به بهترین شکل شما را در امور مختلف کمک کند. می‌توانید با سرعت بالایی از کالاها و فروششان گزارش دریافت کنید. این موضوع به‌دلیل استفاده از بهینه‌ترین کدها و بهترین سیستم‌ها برای ارتباط‌گیری با سرورهای برنامه به وجود آمده است.

جمع‌بندی

از مهم‌ترین کالاهایی که در هر زمینه‌ای وجود دارد، می‌توان به ابزارآلات اشاره کرد. ابزارها از آن دست کالاهای اساسی هستند که در هر جایی استفاده می‌شوند. از خانه‌ها و کارگاه‌های کوچک گرفته تا کارگاه‌های بزرگ و شرکت‌های صنعتی به این کالاها اهمیت می‌دهند. به همین دلیل است که شرکت‌های فراوانی نسبت به ‌فروش این کالاها اقدام می‌کنند.

بهترین روشی که می‌تواند دسته‌بندی، ثبت و گزارش‌گیری این کالاها را برای شما راحت‌تر کند، استفاده از نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر است. تیم ورانگر با استفاده از بهترین متخصصان درزمینه برنامه‌نویسی و تجارت، برنامه‌ای برای شما تولید کرده که کاربردهای فوق‌العاده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برخی مشتریان ورانگر در این راهکار