استقرار و راه اندازی

خدماتی شامل نصب راه اندازی و آموزش و استقرار نرم افزار در سطح ستاد و شعب با توجه به دستورالعمل و رویه های اجرایی و برنامه زمانبدی مشخص

استقرار و راه اندازی

استقرار و راه اندازی

اگر به‌دنبال استفاده از نرم‌افزارهای مدیریتی هستید، باید ابتدا استقرار و راه اندازی آن‌ها را انجام دهید. این برنامه‌ها همانند ابزارهای معمولی نبوده و نمی‌توانند به‌شکلی ساده و راحت در سیستم‌ها نصب شوند. به همین دلیل باید شرکت ارائه‌دهنده به‌کمک متخصصان مجرب و حرفه‌ای این کار را انجام دهد.

مراحل مختلفی برای راه‌اندازی این برنامه‌ها وجود دارد که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند. همراه ما باشید تا در ادامه علاوه‌بر توضیح بیشتر این موضوع، خدمات شرکت ورانگر درزمینه راه‌اندازی برنامه را نیز به شما معرفی کنیم.

چگونه باید از نرم افزارهای مدیریت فروش استفاده کنیم؟

چگونه باید از نرم افزارهای مدیریت فروش استفاده کنیم؟

سوالی که دررابطه‌با نرم‌افزارهای فروش پیش می‌آید این است که چگونه باید از آن‌ها استفاده کنیم؟ در پاسخ باید گفت که استفاده از برنامه‌های مدیریت فروش به‌دلیل بزرگی و گستردگی که دارند، نیازمند انجام کارهای مختلفی است.

اولین کاری که شما باید انجام دهید، راه‌اندازی برنامه است. شاید فکر کنید که همانند برنامه‌های کوچک بتوانید از این نرم‌افزار استفاده کنید؛ اما باید گفت که راه‌اندازی آن‌ها کمی زمان‌بر بوده و نیازمند انجام مراحل خاصی است.

استقرار و راه اندازی؛ مهم‌ترین مرحله مجهز شدن سیستم شرکت

اگر می‌خواهید به‌کمک نرم‌افزار مدیریت فروش، فروش محصولات و کالاهای شرکت پخش را راحت‌تر کنید، باید از مرحله استقرار و راه‌اندازی بگذرید. این کار باید به‌شکلی تخصصی توسط تیم حرفه‌ای شرکت تولیدکننده انجام بگیرد.

ازآنجایی‌که این برنامه بخش‌ها و سیستم‌های مختلفی دارد، باید به‌شکلی حرفه‌ای راه‌اندازی شود و تنظیمات آن انجام بگیرد. برنامه‌های مدیریت فروش پیکربندی‌های مختلفی دارند که هرکدام اهمیت خاصی در نحوه کار برنامه دارند. به همین دلیل باید به‌دقت این مراحل اجرا شوند.

نحوه راه اندازی و استقرار سیستم فروش

در پاسخ به این سوال که نحوه راه‌اندازی سیستم‌های فروش به چه شکل است باید گفت که ابتدا باید نرم‌افزار را تهیه کنید. پس‌از این‌که برنامه را از شرکت تهیه کردید، باید آن را با استفاده از فایل نصبی روی سیستم اجرا کنید.

این فایل معمولا به‌شکل اتوران است و بسیاری از بخش‌ها را خودش انجام می‌دهد. بسیاری از تنظیمات وجود دارند که باید تمامی آن‌ها را در مرحله نصب پیکربندی کنید. هرکدام از این تنظیمات برای بخش‌هایی از برنامه موثر هستند، به همین دلیل باید پیکربندی آن‌ها به‌شکلی دقیق انجام بگیرند.

نکات مهم راه اندازی سیستم فروش

باید برای استقرار و راه اندازی برنامه‌های مدیریت فروش نکات مهمی را رعایت کنید. هرکدام از این نکات قادر هستند که بر بخش‌های خاصی از برنامه شما تاثیر بگذارند. مهم‌ترین این نکات شامل موارد زیر هستند:

  • برای نصب برنامه حتما از سخت‌افزارهای مناسب استفاده کنید.

  • توجه داشته باشید که راه‌اندازی برنامه نیازمند اتصال به اینترنت خواهد بود.

  • بسیاری از تنظیمات و پیکربندی‌ها مانند پیکربندی فاکتور و تنظیمات فیش خرید باید توسط امور مالی انجام بگیرد.

  • پس‌از راه‌اندازی برنامه نباید نسبت به تغییر تنظیمات امنیتی آن اقدام کنید.

خدمات شرکت ورانگر برای نرم افزار فروش

شرکتی که بهترین نرم‌افزار مدیریت فروش را ارائه می‌دهد، شرکت ورانگر است. این شرکت کیفیت بسیار زیادی برای خدمات خود در نظر گرفته و از بهترین برنامه‌ها بهره می‌برد. خدمات این شرکت درزمینه استقرار و راه اندازی نرم‌افزارها به‌شکل زیر است:

راه اندازی و استقرار

یکی از خدماتی که توسط شرکت ورانگر برای نرم‌افزار مدیریت فروش ارائه می‌شود، راه‌اندازی نرم‌افزارها است. شرکت ورانگر برای این‌که قادر باشد خدماتی عالی توسط این برنامه به مشتریان خود ارائه دهد، متخصصی حرفه‌ای برای راه‌اندازی و استقرار این برنامه در سیستم‌های شرکت ارسال می‌کند.

این متخصص به‌تمامی مفاهیم و بخش‌های برنامه مسلط است و نسبت به نیاز شما پیکربندی‌های مد نظر را انجام می‌دهد. ازطرف‌دیگر، درصورت نیاز به آموزش‌، آن‌ها را به شما ارائه خواهد داد.

آموزش برنامه

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، پس‌از راه‌اندازی نرم‌افزار مدیریت فروش و پخش مویرگی ورانگر، قادر هستید از آموزش‌های ارائه‌شده نیز استفاده کنید. در برخی از شرایط افراد قادر به استفاده از برنامه نیستند و به بخش‌های مختلف آن تسلط ندارند.

به همین دلیل باید آموزش‌هایی به آن‌ها ارائه شود تا بتوانند از بخش‌های مختلف برنامه به‌راحتی استفاده کنند. این آموزش هم به‌شکل حضوری و هم غیرحضوری توسط متخصصان ورانگر به شما ارائه خواهد شد. تنها کافی‌است پس‌از نصب برنامه آن را درخواست کنید.

راه اندازی در ستاد و شعب مختلف باتوجه ‌به دستورالعمل‌ها

بسیاری از شرکت‌های پخش وجود دارند که دارای بیش از یک شعبه و ستاد هستند و به همین دلیل در تمامی شعب خود به این برنامه نیاز دارند. خدمات شرکت ورانگر محدود به یک شرکت نیست و می‌تواند برای تمامی شعب شما استقرار و راه ‌اندازی برنامه را انجام دهد.

دلیل این موضوع ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در سیستم مدیریت فروش ورانگر است. استفاده درست و صحیح از این برنامه تنها زمانی به‌شکل درست پیاده‌سازی می‌شود که تمامی شعب، تنظیمات و پیکربندی‌ها را به‌شکلی یکسان انجام داده باشند. این خدمت توسط ورانگر ارائه داده می‌شود.

بهره‌گیری از رویه‌های مشخص و برنامه زمان‌بندی

خدمتی دیگر که این شرکت برای راه‌اندازی برنامه مدیریت فروش و پخش مویرگی ورانگر به شما ارائه می‌دهد، بهره‌گیری از رویه‌های مشخص جهت راه‌اندازی برنامه است. این را باید گفت که هر شرکتی ممکن است رویه‌های خاصی برای استفاده از برنامه نیاز داشته باشد.

حتی ممکن است شرکت‌های مختلف، نیازمند دسترسی‌های خاصی برای پرسنل خود باشند. به همین دلیل ورانگر برای راحت‌تر شدن کار شما، نصب و راه‌اندازی برنامه را به‌صورت شخصی‌سازی‌شده براساس رویه‌های شرکت انجام می‌دهد.

جمع‌بندی

پس‌از این‌که برنامه مدیریت فروش را از شرکت‌های معتبر تهیه کردید، باید به فکر استقرار و راه اندازی آن باشید، در غیر این صورت قادر به استفاده از برنامه نخواهید بود. این کار باید توسط کارشناس برنامه انجام بگیرد و در آن نکات زیادی رعایت شود. کارشناس‌های راه‌اندازی افرادی هستند که به بخش‌های مختلف برنامه و تنظیمات آن مسلط بوده و می‌توانند نسبت به نیاز شما، برنامه را پیکربندی کنند.

شرکت ورانگر برای بهینه‌کردن برنامه خود جهت استفاده توسط شرکت‌های مختلف، بهترین کارشناسان را برای این کار ارسال می‌کند. شما می‌توانید از خدمات مختلفی که توسط این شرکت ارائه می‌شود استفاده کنید. در این مقاله تمامی این خدمات را با هم بررسی کردیم.

بیش از هزاران شرکت فعال در صنعت پخش ایران