استخدام در شرکت ورانگر

همکاری با ورانگر به عنوان پیشکسوت در حوزه نرم افزار صنعت پخش، مزایا و امتیازات و ویژگی‌های خاص خود را دارد.

استخدام در شرکت ورانگر

استخدام در شرکت ورانگر

جهت شکوفایی خلاقیت‌ها، توان‌مندی‌ها و اثبات آموخته ها و تجارب خود، هر لحظه فرصت پیوستن به ورانگر و همکاری با اولین و بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی برای شما وجود دارد. بنا به گستردگی فعالیت‌ها و دپارتمان های مختلف، دانش‌آموختگان، متخصصان، افراد کارآمد، توانمند و پر انگیزه، می‌توانند دانش و پشتکار خود را در محیطی پویا و دوستانه ورانگر به کارگیرند. 
همکاری با ورانگر به عنوان پیشکسوت در حوزه نرم افزار صنعت پخش، مزایا و امتیازات و ویژگی‌های خاص خود را دارد. تجربه‌ی ارزشمند مشاورین و مدیران ارشد ورانگر در حوزه نرم افزار و صنعت پخش و همچنین استقرار محصولات در سازمان های بزرگ پخش، موجب گریده تا محیطی بسیار دوستانه، پرتلاش و پر جنب و جوش را برای کارکنان مهیا سازد. 
ورانگر نیروی انسانی فعال خود را به عنوان مهمترین و با ارزش ترین عامل موفقیت و بخشی از زندگی خود می داند. رعایت منشور اخلاقی، شفافیت و صمیمت میان کارکنان، جدیت در کار، الزام کارکنان به پیشرفت و تسلط بر دانش روز، احترام به حرمت انسانی افراد و شایسته‌سالاری، برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های محیط زندگی در ورانگر است.کارشناس برنامه نویس اندروید : تمام وقت- مسلط به Android Studio با حداقل 2 سال سابقه کار

جهت ارسال رزومه و اعلام همکاری  با ایمیل vnjobs@varanegar.com مکاتبه نمایید.

سال هاست بزرگان صنعت پخش با ما هستند.

با ما در تماس باشید