پشتیبانی

خدماتی که پس از استقرار نرم افزار بصورت روزانه به مشتری ارایه میشود و طبق بسته های خریداری شده توسط مشتری میتواند خدمات مازاد و یا SLA متفاوتی داشته باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی

خدماتی که باید شرکت‌های پخش به آن اهمیت زیادی بدهند، خدمات پشتیبانی است. منظور از این خدمات، این است که برنامه توسط تیم‌های توسعه‌دهنده کنترل ‌شده و درصورت وجود مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که این خدمات نسبت به بسته‌های خریداری‌شده توسط مشتریان یا شرکت‌ها متفاوت است. نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر از بهترین تیم برای این کار استفاده می‌کند. همراه ما باشید تا در ادامه بیشتر راجع به این خدمات باهم صحبت کنیم.

اهمیت خدمات پشتیبانی برای شرکت‌های پخش

نرم‌افزارهایی که برای مدیریت شرکت‌های پخش استفاده می‌شوند، بیشترین اهمیت را برای آن‌ها دارند. در واقع باید گفت که این برنامه‌ها ابزار اصلی شرکت‌ها برای ارائه خدمات هستند و با استفاده از آن‌ها انواع فروش و عرضه را انجام می‌دهند.

از فروش انواع کالاها به‌صورت B2C گرفته تا فروش B2B و فروش‌های جزئی. درصورتی‌که هرکدام از این برنامه‌ها به مشکل بخورند، بسیاری از عملیات‌های شرکت ناقص می‌ماند و نمی‌توان داده‌ها را مخابره کرد. به همین دلیل باید از بهترین تیم پشتیبانی برای رفع مشکلات استفاده شود.

قرارداد SLA چیست؟

یکی از انواع توافق‌نامه‌هایی که میان شرکت‌های پخش و شرکت ارائه‌دهنده ابزار امضا می‌شود، قرارداد یا توافق‌نامه SLA است. این توافق‌نامه نه‌تنها بین این شرکت‌ها بلکه میان تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و خدمات گیرنده‌ها وجود دارد.

SLA مخفف عبارت Service Level Agreement است که آن را با نام توافق‌نامه سطح خدمات نیز می‌شناسند. این قرارداد یک توافق‌نامه دوجانبه است که در آن پارامترهای مختلف به‌منظور سنجش کیفیت خدمات ارائه‌شده تضمین می‌شود. به‌طور مثال، می‌توان آن را برای امنیت سیستم و زمان کارکرد و عملکرد نرم‌افزار در نظر گرفت.

توافقنامه سطح خدمات چه مواردی را شامل می‌شود؟

توافق‌نامه سطح خدمات یا همان SLA آپشن‌های مختلفی را شامل می‌شود. البته باید این موضوع را در نظر داشت که براساس بسته‌های تهیه‌شده توسط شرکت‌ها و خدمات گیرنده‌ها، این موارد کاملا متفاوت خواهند بود. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آپ تایم فوق‌العاده سرور برای واردکردن داده‌ها
  • سرعت بالا برای انتقال داده‌ها
  • امنیت در برابر حملات سایبری و ازبین‌رفتن اطلاعات شرکت
توافقنامه سطح خدمات چه مواردی را شامل می‌شود؟

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان

سوالی که شاید در ذهن شما ایجاد شده باشد این است که نحوه ارائه این خدمات به شرکت‌های پخش و مشتریان به چه شکل است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این موضوع کاملا به شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار بستگی دارد.

شرکت‌های گوناگون ابزارهای مختلفی را برای این کار ارائه داده‌اند که هرکدام می‌تواند امور خاصی را برای شما انجام دهد. به‌طور مثال، بسیاری از شرکت‌ها این خدمات را به‌صورت تلفنی و با کمک متخصصان توسعه‌دهنده انجام می‌دهند. برخی دیگر نیز با مانیتورینگ داده‌ها و سرور، عملکرد سرور و برنامه را زیرنظر می‌گیرند.

بهترین خدمات پشتیبانی شرکت پخش

برخی شرکت‌ها خدمات مختلفی را جهت ساپورت‌کردن محصولات خود به مشتریان ارائه می‌دهند. یکی از بهترین آن‌ها شرکت‌ ورانگر است؛ ورانگر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای مدیریت فروش است که توانسته با طراحی برنامه‌های کاربردی دراین‌زمینه اعتماد مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

نرم‌افزار مدیریت فروش و پخش مویرگی ورانگر باهدف راحت‌ترکردن فروش و مدیریت کالاها به شرکت‌های پخش ارائه داده است. در کنار این برنامه بهترین خدمات مدیریت توسط شرکت ورانگر ارائه می‌شود تا شرکت‌های پخش بتوانند به‌راحتی مشکلات برنامه‌ها را رفع کرده و از عملکرد صحیح آن‌ها مطمئن شوند.

خدمات ورانگر برای پشتیبانی

ارائه خدمات به‌صورت روزانه

یکی از انواع خدماتی که توسط شرکت ورانگر برای پشتیبانی برنامه‌های خود به شما ارائه می‌شود،پشتیبانی به‌صورت روزانه است. در واقع زمانی که نرم‌افزار در شرکت استقرار پیدا کرده و بخش‌های مختلف آن راه‌اندازی می‌شود، تیم پشتیبانی ورانگر با کمک بهترین متخصصان از همان ابتدا استقرار مانیتورینگ و بررسی برنامه را آغاز می‌کنند.

ارائه خدمات مختلف طبق بسته‌های تهیه شده

زمانی که قصد تهیه نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر را داشته باشید، بسته‌های گوناگونی به شما ارائه می‌شود که هرکدام خدمات و ویژگی‌های مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این موارد نسبت به هزینه و نوع بسته با یکدیگر متفاوت هستند.

شما می‌توانید نسبت به نیاز دفتر پخش یا شرکت یکی را انتخاب و به‌همراه برنامه تهیه کنید. توجه داشته باشید که تنوع بسته‌های پشتیبانی این تیم بسیار بالا بوده و می‌توانید هرکدام را که بیشتر نیاز دارید انتخاب کنید. تمامی این بسته‌ها برای هر شرکتی مناسب هستند؛ پس نیازی نیست نگران سازگاری آن باشید.

استفاده از خدمات مازاد

می‌توانید برای بهینه‌سازی خدمات شرکت پخش و مدیریت راحت‌تر آن، از خدمات مازاد استفاده کنید. خدمات مازاد در واقع مواردی هستند که به‌صورت اضافه در سازمان ارائه می‌شوند و بسته به شرکت‌های مختلف متفاوت هستند.

شرکت ورانگر برای پشتیبانی محصولات خود توافق‌نامه‌های سطح خدمات را نیز ارائه کرده تا درصورت نیاز مشتری بتواند خدماتی که مد نظر دارد را اضافه کند. سپس طرفین می‌توانند این قرارداد را امضا و خدمات را اجرایی کنند. این امکان برای شما فراهم‌ شده تا نسبت به نیاز خود، هر چیزی که مد نظر دارید را به این خدمات اضافه کنید.

جمع‌بندی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید برای محصولات و ابزارهای فروش در نظر داشته باشید، خدمات پشتیبانی است که توسط شرکت ارائه‌دهنده در اختیار مشتریان و شرکت‌ها قرار می‌گیرد. استفاده از این خدمات موجب می‌شود تا علاوه‌بر بهینه‌کردن برنامه، استفاده از آن برای پرسنل شرکت راحت‌تر‌ شده و درصورت بروز مشکل، در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

شرکت ورانگر برای نرم افزا مدیریت فروش و پخش مویرگی خود خدمات گوناگونی را قرار داده است. در این مقاله تمامی نکاتی که دررابطه‌با این موضوع وجود داشت را بررسی کردیم تا آشنایی شما با خدمات این شرکت بیشتر شود.

بیش از هزاران شرکت فعال در صنعت پخش ایران