آموزش

خدماتی نظیر آموزش گروهی و انفرادی در سطح کاربری و راهبری نرم افزار با توجه به سیلابس های مشخص و ارایه گواهینامه و همچنین سامانه آموزش غیر حضوری موسوم به LMS شامل فیلم های آموزشی نرم افزار

آموزش

آموزش

برنامه مدیریت فروش، بخش مهمی از شرکت پخش به‌حساب می‌آید؛ اما درصورتی‌که آموزش‌ استفاده از آن به درستی داده نشود، نمی‌تواند به بهترین شکل از برنامه بهره برد. باید برنامه‌ای را تهیه کنید که شرکت توسعه‌دهنده دوره‌های استفاده از آن را ارائه دهد.

یکی از بهترین این برنامه‌ها، نرم‌افزار مدیریت فروش و پخش مویرگی ورانگر است. این برنامه توسط افراد و شرکت‌های گوناگونی استفاده می‌شود و کاربردهای بسیار زیادی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید بیشتر با شرکت وارنگر و دوره‌های کوتاه استفاده از نرم‌افزارهای آن آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این مقاله را از دست ندهید.

آموزش؛ مهم‌ترین مرحله برای استفاده از نرم افزارهای مدیریتی

اول از هر چیزی بهتر است اهمیت یادگیری نحوه استفاده از نرم‌افزارهای مدیریتی را برای شرکت‌های پخش بررسی کنیم. درصورتی‌که مدیر شرکت پخش یا دفاتر فروش هستید و می‌خواهید به‌راحتی محصولات خود را به مشتریان گوناگون ارائه دهید، باید از نرم‌افزارهای مدیریت فروش استفاده کنید.

این نرم‌افزارها بخش‌های مختلف و امکانات گوناگونی دارند که هرکدام می‌توانند به‌شکلی مهم ظاهر شوند. برای استفاده درست از این برنامه‌ها و سازماندهی خدمات شرکت پخش، بهتر است تمامی پرسنل‌هایی که از این برنامه استفاده می‌کنند، نحوه کار با آن را یاد بگیرند.

چرا پرسنل شرکت ها باید جهت استفاده از نرم افزار های مدیریتی آموزش ببینند؟

سوالی که دراین‌رابطه پیش می‌آید این است که اصلا چرا باید پرسنل شرکت جهت استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت فروش دوره ببینند؟ باید گفت که امکانات موجود در این برنامه‌ها بسیار مختلف است و معمولا به‌شکلی تخصصی و حرفه‌ای کار می‌کنند.

به همین دلیل کاربران آن باید از تمامی ویژگی‌های برنامه مطلع شوند و نحوه بهره‌گیری از آن‌ها را بلد باشند. در غیر این صورت نمی‌توانند به‌طور کامل برنامه را در جهت سهولت در امور شرکت استفاده کنند.

شرکت ورانگر؛ ارائه‌دهنده بهترین آموزش‌های نرم افزار مدیریتی

شرکت‌های گوناگونی وجود دارند که نرم‌افزارهای مدیریت فروش را ارائه می‌دهند؛ یکی از بهترین این شرکت‌ها ورانگر است. ورانگر از شرکت‌های فوق‌العاده حرفه‌ای است که از متخصصان برنامه‌نویسی و طراحی نرم‌افزارهای تجاری استفاده می‌کند.

این شرکت برای این‌که بتواند استفاده از برنامه‌های خود را راحت‌تر و سریع‌تر کند، دوره‌های مختلفی را نیز برگزار می‌کند. این دوره‌ها شامل موارد گوناگونی هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. توجه داشته باشید که تمامی این دروه‌ها در کنار هم می‌توانند استفاده و عیب‌یابی برنامه را راحت‌تر کنند.

خدمات آموزشی شرکت ورانگر

دلیلی که باعث‌ شده بسیاری از شرکت‌های پخش از نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر استفاده کنند، خدمات فوق‌العاده این شرکت است. این شرکت خدماتی ارائه می‌دهد که موجب یادگیری کامل تمامی بخش‌های برنامه می‌شود. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش به‌صورت گروهی و انفرادی

یکی از انواع خدماتی که توسط شرکت ورانگر برای یاد‌ دادن نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر ارائه می‌شود، آموزش به‌صورت گروهی و انفرادی است. شرکت‌ها می‌توانند از متخصصان ورانگر برای برگزاری دوره‌های گروهی استفاده کنند.

به‌طور مثال، می‌توانید انواع ویزیتورها و موزع ها را در جلسات مشترک به پرسنل و مدیران خود یاد دهید. برخی از کاربران مهم مانند مدیران و مسئولان مالی می‌توانند به‌صورت انفرادی نیز بخش‌های مخصوص به خود را یاد گرفته و از آن‌ها استفاده کنند.

آموزش در سطح کاربری و راهبری

از دیگر خدمات بسیار مهمی که توسط شرکت ورانگر ارائه می‌شود، آموزش مدیران و پرسنل شرکت در سطوح مختلف کاربری و راهبری است. منظور از سطح کاربری، همان سطح عادی برنامه است. یعنی سطحی که پرسنل شرکت از آن استفاده می‌کنند.

همچنین می‌توانید به برخی از اشخاص نحوه راهبری سیستم را یاد دهید. ورانگر افرادی را برای راهبری و عیب‌یابی سیستم فروش یاد می‌دهد تا درصورت رخ‌دادن مشکل از کمک آن‌ها بهره ببرید. روش‌های مختلف عیب‌یابی و تعمیر برنامه به این افراد یاد داده خواهد شد.

بهره‌گیری از بهترین سرفصل‌ها

نکته‌ای بسیار مهم که باید در شرکت‌های پخش به آن بیشترین اهمیت داده شود، بهره‌گیری از بهترین سرفصل‌ها برای آموزش پرسنل است. باید در نظر داشته باشید که شرکت‌های پخش از پرسنل‌های گوناگونی برخوردار هستند که تمامی آن‌ها باید بخش‌های مختلف برنامه را بلد باشند.

در واقع باید هرکدام از بخش‌ها یا امکانات برنامه به‌عنوان یک سرفصل برای یادگیری ارائه شود. تیم حرفه‌ای ورانگر با کمک بهترین متخصصان در‌این‌زمینه سرفصل‌هایی را برای یاد دادن این برنامه آماده‌سازی کرده است. با کمک این سرفصل‌ها به‌راحتی استفاده از برنامه را یاد می‌گیرید.

ارائه گواهینامه معتبر

در انتهای هرکدام از دوره‌هایی که توسط تیم ورانگر برای کاربران نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر برگزار می‌شود، مدارک معتبر به‌تمامی کاربران ارائه داده خواهد شد. شما می‌توانید با شرکت‌دادن پرسنل‌های خود در دوره‌های آموزشی این شرکت به‌راحتی تمامی اصول اولیه و مهم مدیریتی و مالی را به آن‌ها تعلیم دهید.

سپس مهارت‌های مورد نیاز هر فرد، به‌صورت گروهی یا شخصی توضیح داده خواهد شد و در انتها معتبرترین مدارک را برای این کار دریافت خواهند کرد. این مدارک نشان می‌دهد که این افراد علاوه‌بر نرم‌افزار مدیریت فروش ورانگر می‌توانند از دیگر برنامه‌ها نیز استفاده کنند.

استفاده از سامانه آموزش غیرحضوری LMS

آخرین نکته‌ای که باید دررابطه‌با خدمات شرکت ورانگر به شما بگوییم این است که این شرکت علاوه‌بر دوره‌های حضوری، دوره‌های غیرحضوری را نیز برگزار می‌کند. این کلاس‌ها در سامانه غیرحضوری موسوم به LMS به‌صورت ویدئو در اختیار شما قرار می‌گیرند.

همچنین این امکان برای شما فراهم‌ شده تا در هر جایی که هستید، این ویدئوها را به‌صورت آنلاین در گوشی یا کامپیوتر خود تماشا کنید و نکات مهمی را بیاموزید. همچنین می‌توانید در این سامانه پرسش و پاسخ‌هایی را نیز ثبت کنید.

جمع‌بندی

برای استفاده از نرم‌افزارهای مدیریتی باید حتما نحوه استفاده از آن‌ها را به‌خوبی یاد بگیرید. آموزش‌دادن کاربران و پرسنل شرکت در این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد. این ابزارها معمولا امکانات زیادی دارند و استفاده از آن‌ها با کمی پیچیدگی همراه است.

به همین دلیل شرکت ورانگر برای نرم‌افزارهای مدیریتی خود دوره‌های مختلف باکیفیتی را قرار داده است. شرکت‌ها و افرادی که نرم‌افزارهای مدیریتی ورانگر را تهیه می‌کنند، از بهترین دوره‌های یادگیری حضوری و غیرحضوری بهره می‌برند.

خدمات مختلفی دراین‌زمینه ازسوی شرکت وارنگر به مشتریان خود ارائه می‌شود که تمامی آن‌ها را با هم در این مقاله بررسی کردیم. از مهم‌ترین این خدمات می‌توان به برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری، کلاس‌های فردی و گروهی و ارائه مدارک معتبر اشاره کرد.

بیش از هزاران شرکت فعال در صنعت پخش ایران